Tato firma patří do portfolia Hrdina & České pískovce s.r.o.

Oznámení

Zahradní kuchyně Říčany

Zahradní kuchyně Říčany

Užijte si letní kuchyň z kamene, které dává rozměr pouze Vaše fantazie.

Požadavek zákazníka: „Mým přáním bylo navrhnout a postavit venkovní posezení. Návrh venkovní kuchyně od společnosti Hrdina & České pískovce nás zaujal a od této doby jsme s jinými společnostmi nejednali. Návrh jsme doladili dle mých představ a pak jsme jen vykolíkovali přesné místo na zahradě pro položení základů.“

Konečné vyjádření zákazníka: „Když mám pracovní návštěvu, tak už ji nemusím vodit do domu, ale vezmu ji sem a mnohdy se jednání protáhne, protože jej spojíme se sklenkou dobrého koňaku.“

Nejvýznamnějšími znaky letní kamenné kuchyně je kombinace kamene, ohně, vody a dřeva. Základem vytvořené sestavy je proto kamenný krb s udírnou a s umyvadlem z masivního kamene. Jedinečný interiér podtrhují i kamenné police. Vnitřní uspořádání je určeno požadavky na místo kolem krbu, umyvadla prostorem pro stolování kolem masivního dřevěného stolu. Kámen, oheň, voda a dřevo mají společný cíl: vytvořit "well-being", nebo-li "dobré pobytí", tedy místo, kde se dosáhne celkové harmonie fyzických, psychických a emocionálních sil.

Kamenná kuchyně podle motta „well-being“ je ušita na míru pro tohoto zákazníka, který byl okouzlen podobným dílem na cestách po Francii, kde se pravidelně schází celá rodina venku u velkého stolu a vychutnávají si letní večery.

Tato kuchyně, stejně jako všechny ostatní modely jsou vyráběny podle přání zákazníka, "na míru", ruční výrobou z přírodního pískovce. Splňuje tak nejvyšší požadavky na kvalitu a životnost.

  • venkovni_kuchyne_Krajicek_0001
  • Zahradní kuchyně - Krajíček
  • Zahradní kuchyně - Krajíček
  • Zahradní kuchyně - Krajíček
  • Zahradní kuchyně - Krajíček
  • Zahradní kuchyně - Krajíček