Tato firma patří do portfolia Hrdina & České pískovce s.r.o.
array

Oznámení

Zahradní kuchyně Hrdina

Tradice, kvalita, poctivá řemeslná práce.

Vítáme Vás na stánkách Hrdina & Zahradní kuchyně, kde věříme, že jsme na zahradách vytvořili místo, které má atmosféru pobytu v útulném stylu, který je jednoduchý a nikdy okázalý - s úctou k tradičnímu kamenickému řemeslu. V průběhu každé z našich zakázek jsme utkali nit diskrétního luxusu a intimní kouzlo kamenických prací, inspirováni náladou staré Anglie nebo Francouzké La Provence. S jednou nohou v minulosti a s druhou v současné době kamenné, naše firma dokonale drží krok s moderním uměním. Návrh a doplňky při výstavbě zahradní kuchyně jsou vždy přizpůsobeny vaši zahradě a vašim potřebám, vypadá pak jako by zde existovala navždy.

Firma Hrdina & Zahradní kuchyně nesází na momentální trend, ale pracuje v duchu dobré bydlení v elegantní zahradní kuchyni navržené na klíč pro vaši zahradu.

Jsme schopni navrhnout zahradní kuchyň pro vaši zahradu, při dodržení všech těchto nezbytných principů.

Tato zahradní kuchyň vám změní váš život.

Stejně jako se váš nový zahradní kout, nebo zahradní kuchyně stane cenným přínosem pro Vás, považujeme pověst firmy Hrdina & Zahradní kuchyně jako náš nejcenější majetek. Přibližně 50% naší práce vychází z osobního doporučení, a proto zachování naší pověsti je nanejvýš důležité.

Jak se snažíme navázat na naše dobré jméno ? Tím že každá zakázka zahradní kuchyně splnuje naše náročné standardy kvality.

Pro udržení našeho těžce vydobitého renomé Karel Hrdina osobně kontroluje každou dokončenou stavbu. Málokdy najde chybu, ale je odhodlán pokračovat v hledání.